kitty - komentarze


:love2:Siemanko :*:love2:

Hmmm od czego tu by zacząć :!: Nie bede pisała który to już mój blog bo naprawde sporo tego było i napewno będzie heh z resztą nie bede przynudzać :P :lol: naprawde miło się wspomina wirtualne pamiętniki dlatego założyłam kolejny mam nadzieje że bede go prowadziła w miare regularnie :lol: chociaz nie zawsze mam czas :x albo mi sie nie chce xD a czasami poprostu przechodzi mi już chęć heh i zakładam następnego.Otóż w moim życiu naprawde bardzo dużo sie zmieniło.Jak każdy miewam wzloty i upadki a to miejsce pozwoli mi to wyrażać nie chce mi sie już czasami pisać setnej osobie co sie stało wystarczy jeden link i już wszyscy wiedzą o co biega...ostatnio dopad mnie bardzo duży leń :twisted: dlatego tak ociągałam z jaką kolwiek notką i nie tylko! poprostu nic mi sie nie chce x/ jakoś ostatnio wszystko olewam nie zwracam na nic uwagi bo mi sie nie chce! wszystko mnie już szczerze mówiąc wali! bym tylko siedziała i sie patrzyła w kilka punktów a tak to nic.Czekam na jakąś motywacje bo przecież kiedyś musze wziąść w garść ale kiedy to będzie ojojojo x 100!Przymuliłam troche przez ten internet bo kiedyś byłam napawde żywiołową zajebistą dziewczyną! i musze to koniecznie zmienić w sumie gdym miała możliwość przywrócenia przyszłości to czemu nie? ale niestety musze myśleć o terazniejszości...w nowym roku zamierzam sie za siebie ostro wziąść chociaż mówie tak co roku ale kiedyś TRZEBA!!! szkoda żeby ta dawniejsza JUSTYNA już nie powróciła chce być taka jak kiedyś i mam nadzieje że uda mi sie to zmienić!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.12.2007 :: 22:29 :: aavq51.neoplus.adsl.tpnet.pl

http://sweet-bu

No tak.. ja tez mam cos w podobie. To chyba przez ta jesien takie nastroje. Ale moze jak spadnie snieg to sie polepszy Moja Kitty ^^ :*
14.12.2007 :: 21:50 :: dlc101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pianista :)

Emka:) Tysiu, nie znałem Ciebie dość długo, poznaliśmy się dopiero w LO i jesteś fajną kumpelą. No wiadomo,że każdy z nas jest trochę zakręcony, ale nie martw się. A jeżeli chcesz się zmienić, to nie martw się,ja staram się od 4lat i jakoś mi to nie idzie... Będzie spox...

14.12.2007 :: 21:50 :: dmv243.neoplus.adsl.tpnet.pl

As

Trzymam za Ciebie mocno kciuki ;D Wiesz nie wiem jak to się stało, ale stajesz mi się coraz bliższa. Bardzo fajnie bawię się w Twoim towarzystwie ;D Wiesz ja też sobie wiele obiecuję, ale nic z tego nie wychodzi. A najlepiej pokaże to moja średnia na ten rok... Z niej odczytam tylko jedno: LENISTWO!! ;D Ale co tam ;D
aha chciałaś linka do mnie. Oto on: www.panttera.blog.onet.pl
Talk.pl :: Wróć